KONST / Litografier / Färglitografi 14204473
nr 1420 4473
Naemi Eriksson
(1920-2002), Sverige
Signerad, numrerad 13/170, daterad 79. Färglitografi, bildmått: 57x40cm, yttermått inklusive ram: 72x54cm
Naemi Eriksson, svensk bildkonstnär född 1920, död 2002.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:03:13
22/9 22:23:37
Naemi Eriksson
Läs mer om Naemi Eriksson